Supermeserias Ceresit
te ajuta in munca ta!

  • Iulian Hopsa, Constructori medii si mici
    Vatra Dornei, Suceava
  • Vasile Craciun, Faiantar
    Oradea, Bihor
  • Cristian Budihoi, Finisaje interior
    bragadiru, Bucuresti - Sector 6
  • Ioan Chelaru, Constructori medii si mici
    Tarcau, Neamt
  • Ciprian Padureanu, Zugrav
    Iasi, Iasi
  • Nicolaie Popescu, Finisaje interior
    Alios, Timis
  • Silviu-Ionut Ganga, Finisaje interior
    Podenii noi, Prahova
  • Robert Vasile Nonosel, Constructori medii si mici
    Rucar, Arges
  • Ovidiu Gheorghe, Finisaje interior
    Bucuresti, Bucuresti - Sector 4
  • Florin Giurgiu, Finisaje interior
    Maramures, Sighetu Marmatiei
  • Ionut Aurelian Neicu, Faiantar
    Craiova, Dolj
  • Rusu Tiberiu, Faiantar
    Cluj, Cluj
  • Nicolae Pleniceanu , Zugrav
    Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti
  • Gabriel Ilies , Finisaje interior
    Bistrita Bargaului, Bistrita-Nasaud
  • Zoltan Ferenczi, Constructori medii si mici
    Suseni, Harghita
  • Nelu Florin Marginean , Faiantar
    Ocnita, Bistrita-Nasaud
  • Lucian Dumitru Tanase, Altele - lucrator in constructii
    Pitesti, Arges
  • Gabriel Cristian Miglerini, Altele - Constructor finisor
    Bucuresti, Bucuresti - Sector 1
  • Gheorghe Movila, Constructori medii si mici
    Piatra Neamt, Neamt
  • Mihai Calvun, Constructori medii si mici
    Calimanesti, Valcea
  • Valerica Andrei, Faiantar
    Galati, Galati
  • Florin Ciprian, Constructori medii si mici
    Bucuresti, Bucuresti - Sector 4
  • Imre Boros, Finisaje interior
    Balan, Harghita
  • Dumitru Resleianu, Constructori medii si mici
    Borascu, Gorj
  • Toader Burdusa, Finisaje interior
    Tulnici, Vrancea
  • Mihai Daniel Paraschiv , Altele - Muncitor
    Sibiu, Sibiu
  • Madalin Dejeu, Altele - Placare piatra naturala
    Grosi, Bihor
  • Adrian Elefteriu, Constructori medii si mici
    Motca, Iasi
  • Dumitru Maican , Finisaje interior
    Scrioastea, Teleorman
  • Alexandru Cazan, Finisaje interior
    Bucuresti, Bucuresti - Sector 6
  • Cosmin Dragan, Finisaje interior
    Mizil, Prahova
  • Bogdan Tiru, Finisaje interior
    Campulung, Arges
  • Vlascianu Fane, Faiantar
    Cascioarele (Gaiseni), Giurgiu
  • Ieremia Sima, Finisaje interior
    Adunati, Prahova
  • Iulian Rosu, Zugrav
    Galati, Galati
  • Neculai Chelaru, Zugrav
    Tarcau, Neamt
  • Irina Costea, Finisaje interior
    Bucuresti, Bucuresti - Sector 4
  • Alexandru Simion, Finisaje interior
    Urziceni, Ialomita
  • Csaba Enyedy, Constructori medii si mici
    Tiur, Alba
  • Cristian Chelaru, Finisaje interior
    Tarcau, Neamt
  • Zsolt Andorko, Altele - muncitor
    Varghis, Covasna
  • Ionut Manda, Aplicator termosistem
    Cascioarele (Ulmi), Giurgiu
  • Cosmin Puscasu, Finisaje interior
    Dumbravita, Timis
  • Marius Talamba, Finisaje interior
    Sat Schitu, Constanta
  • Stefan Vlasceanu, Constructori medii si mici
    Voluntari, Ilfov
  • Constantin Jianu, Constructori medii si mici
    Borascu, Gorj
  • Alin Ghetu, Finisaje interior
    Braila, Braila
  • Constantin Scarlat, Finisaje interior
    Adjud, Vrancea
  • Adrian Puscasu, Finisaje interior
    Iasi, Iasi
  • Joco Sandor, Faiantar
    Brasov, Brasov
  • Ionel Voiculet, Finisaje interior
    Bucuresti, Bucuresti - Sector 6
  • Andrei Grasu, Finisaje interior
    Tarcau, Neamt
  • Mirel Laurentiu Dinita, Zugrav
    Giurgiu, Giurgiu
  • Ionut Ilie, Finisaje interior
    Targoviste, Dambovita
  • Zicu Madalin, Finisaje interior
    Abrud, Alba
  • George Coman, Finisaje interior
    Galati, Galati
  • Constantin Anghel, Altele - Finisaje
    Bragadiru, Ilfov
  • Gheorghe-Ciprian Irimies, Constructori medii si mici
    Lita, Cluj
  • Daniel Canarau, Finisaje interior
    Bucuresti, Bucuresti - Sector 4
  • Constantin-Daniel Florea , Finisaje interior
    Bucuresti, Bucuresti - Sector 4
  • Nicusor Gavriloaia, Constructori medii si mici
    Sasca Mare, Suceava
  • Eduard Calin, Finisaje interior
    Calafat, Dolj
  • Marian Bumbu, Aplicator termosistem
    Iasi, Iasi
  • Alin Ionut Bratu, Constructori medii si mici
    Stancesti, Buzau
  • Alexandru Horvath, Constructori medii si mici
    Medias, Sibiu
  • George Gelu Nitu, Zugrav
    Slatina, Olt
  • Daniel Paraschiv, Altele - muncitor
    Bucuresti, Bucuresti - Sector 4
  • Sorin Minzat, Faiantar
    Gales, Sibiu
  • Ciprian Stoica, Zugrav
    Sibiu, Sibiu
  • Ionel Sorin Mihalache, Constructori medii si mici
    Daneasa, Olt
  • George Panait, Finisaje interior
    Braila, Braila
  • Constantin Chirila, Constructori medii si mici
    Bucuresti, Bucuresti - Sector 3
  • sorin capra, Constructori medii si mici
    Fagaras, Brasov
  • Alexandru Bere, Finisaje interior
    Anina, Caras-Severin
  • Matei Matei tasian , Finisaje interior
    , Bucuresti - Sector 2
  • julianna kovacs, Finisaje interior
    Suseni, Harghita
  • Laszlo Kadar, Finisaje interior
    Covasna, Covasna
  • laurentiu patrascu, Faiantar
    Miercurea Ciuc, Harghita
  • Sandel Stroe, Constructori medii si mici
    Slobozia, Ialomita
  • Marius CURCAN, Finisaje interior
    Craiova, Dolj
  • Sorin Burlan, Finisaje interior
    Buzau, Buzau
  • Florin Lautaru, Finisaje interior
    rahova, Bucuresti - Sector 5
  • GELU PATRU , Aplicator termosistem
    Brastavatu, Olt

CASTIGATORUL MARELUI PREMIU

Castigatorul marelui premiu, in valoare de 3.000 euro.
Nume Prenume Oras
Mihai Catalin-Constantin Bucuresti

LISTA CASTIGATORILOR EXTRAGERILOR LUNARE

In lista de mai jos se regasesc participantii care au castigat un voucher eMAG, in valoare de 1.500 lei.

Castigatorii lunii august

Nr. Nume Prenume Oras
1 Mihail Serban Bucuresti
2 Vasile Marius Gheorghe Vadu Pasii
3 Dan Briota Bucuresti
4 Ionut Andrei Buzatu Bucuresti
5 Rodica Gheorghiu Bucuresti
6 Bogdan Tudor Bucuresti
7 Aurel Niculescu Bucuresti
8 Alina Tescu Bucuresti
9 Mircea Ionut Andrei Bucuresti
10 Alin Ghirtoi Zimnicea

Castigatorii lunii septembrie

Nr. Nume Prenume Oras
1 Florentina Turcu Bucuresti
2 Ana Maria Teis Albesti
3 Nicolae Mitrus Zimnicea
4 Petre Valentin Popescu Otopeni
5 Vladimir Dinu Bucuresti
6 Irina Cristina Dumitriu Popesti Leordeni
7 Liviu Vasile Bucuresti
8 Cristian Alexandru Badicut Bucuresti
9 Bogdan Buzatu Ghimbav
10 Mihai Izot Piatra-neamt

Castigatorii lunii octombrie

Nr. Nume Prenume Oras
1 Daniela Trifu Bucuresti
2 Ramona Marin Bals
3 Silviu Andritoiu Bucuresti
4 Milioara Tamas Bacau
5 Marius Tudorache Comarnic
6 Ioan Flaminzeanu Greaca
7 Mirela Radu Postole Bucuresti
8 Cristina Moraru Popesti Leordeni
9 Bochis Vlad Bucuresti
10 Marius Mihalcea Bucuresti

Castigatorii lunii noiembrie

Nr. Nume Prenume Oras
1 Ion Ben Licuriciu
2 Maria Daniela Cabel Patarlagele
3 Banaga Neculai Rogojeni
4 Ionut Gheorghe Bucuresti
5 Costel Puscasu Budesti
6 Cornelia Tataroiu Targu Jiu
7 Lavinia Simona Ailoaiei Flamanzi
8 Ion Manolache Joita
9 Vasile Berbec Albesti
10 Vasile Cristian Berceanu Craiova
GASESTE UN SUPERMESERIAS
AICI
Mai multe informatii despre toate produsele Ceresit pe
www.ceresit.ro